O Naszej firmie

Takapol działa od 2008 roku jako przedstawicielstwo firm WPR i TAKA

WPR/TAKA to jedyna firma na świecie, która oferuje swoim klientom kompletną wiedzę na temat okleinowania czy laminacji. Jest partnerem kompleksowym.

WPR/TAKA nie proponuje zwykłych produktów, ale więcej niż 360° rozwiązanie dla maszyn, systemów aplikacji klejów termotopliwych i całego procesu aplikacji, w tym dla kontroli jakości.

Bycie liderem zobowiązuje do prowadzenia ustawicznych badań w zakresie kontroli jakości, doskonalenia istniejących oraz poszukiwania nowych rozwiązań dla laminacji. Własne surowce do produkcji poliuretanu zapewniają kontrolę i ciągłość produkcji.

Na początku 2018 roku stworzyliśmy Akademię WPR/TAKA. Jest ona synergiczną strukturą, która łączy wieloletnie doświadczenie i know-how zarówno WPR, jak i TAKA. Istotą Akademii jest wspieranie klientów poprzez seminaria, programy edukacyjne, konsultacje, laboratoria testowe oraz R&D w zakresie nowych aplikacji i produktów.

Akademia WPR/TAKA przekazuje kluczową wiedzę na temat procesu laminacji profili i paneli. Dzięki spersonalizowanym programom szkoleniowym, z różnymi modułami nauczania, w salach wykładowych lub w miejscu pracy, daje operatorom narzędzia do poszerzania i wdrażania ich wiedzy na takie tematy, jak: parametry aplikacji i charakterystyka materiałów, kontrola parametrów aplikacji oraz kontrola jakości produktu końcowego.

Takapol jako wyłączny reprezentant firm WPR TAKA w Polsce ma w swojej filozofii bycie partnerem odpowiedzialnym. Zależy nam, by współtworzyć sukces klienta, wzrastać i rozwijać się razem z nim. Pozostając uczciwym w swych działaniach, wiemy, że na końcu tej wymagającej drogi czeka na nas sukces – trwałe relacje oparte na zaufaniu.

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej takapol.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.