Maszyny do laminacji drewna i materiałów drewnopodobnych

LAMINACJA DREWNA


Producentem urządzeń jest firma WPR, więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: www.wpr.it

 

NWA WOOD maszyna do laminacji drewna

 

System NWA WOOD, idealny do laminacji drewna, profili MDF lub płyt wiórowych folią dekoracyjną lub papierem w zwojach. Technologia klejenia wymaga zastosowania klejów topliwych i reaktywnego kleju termotopliwego (HMPUR). System jest w pełni konfigurowalny z szeroką gamą opcji.

DANE TECHNICZNE:

  • Długość maszyny: 6 000 mm - 12 000 mm
  • Max. szerokość folii: 200 - 1350 mm
  • Prędkość: do 50 m / min

Luna wood – automatyczna maszyna do laminacji drewna

 

Innowacyjny system z całkowicie automatycznymi ustawianiami, idealny do laminowania profili drewnianych, MDF lub płyt wiórowych folią dekoracyjną w zwojach. Unikalna elastyczność tej technologii sprawia, że okleiniarka "Luna" jest światowym liderem w dziedzinie wysoce elastycznych systemów automatycznego okleinowania. Luna jest niezwykle opłacalną inwestycją, dzięki bardzo krótkiemu czasowi ustawiania profilu przed procesem laminacji. Jest to niezbędny system dla firm, które dążą do najlepszej obsługi i wydajności.

DANE TECHNICZNE:

  • Długość maszyny: 7.000-12.000 mm
  • Max. szerokość folii: 800 mm
  • Prędkość: do 50 m / min

 

NWA.1350.4000 – maszyna opłaszczowania paneli

 

to idealny system do laminowania paneli o szerokości do 2200 mm z PCV, aluminium, drewna, MDF i płyt wiórowych folią dekoracyjną z PCV lub papieru. Zalety technologiczne zastosowania dysz szczelinowych do klejów topliwych i HMPUR można w pełni dostosować do potrzeb klienta, dzięki szerokiej gamie dodatków technicznych w celu zwiększenia wydajności.

DANE TECHNICZNE:

  • Długość maszyny: 4000 - 10 000 mm
  • Maksymalna szerokość folii: 1350 mm
  • Prędkość: do 40 m / min
  zobacz katalog

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej takapol.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.