logo
Podzespoły i Przecinarki


Producentem urządzeń jest firma WPR, więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: www.wpr.it

Głowica z osiową regulacją szerokości szczeliny

Głowice aplikujące produkcji WPR na kleje termotopliwe oraz reaktywne kleje termotopliwe typu (PUR) dzięki ich specjalnemu projektowi zapewniają równomierną aplikacją w każdych warunkach pracy.

     - Temperatura pracy:   75/225 C°
     - Ilość aplikacji:    10/200 gr/m2
     - Szerokość aplikacji: 101/1300 mm
     - Temparatura czujnika:  typ PT100


 
 

Topielnik do reaktywnych klejów PUR typu “WF” i “WHM”

Ciągły cykl aplikowania klejów termotopliwych typu (HOT MELT) oraz reakytwnych klejów termotopliwych typu (HOT MELT PUR).

- “ON SITE” system otwarty umożliwiający bezpieczną i szybką obsługę urządzenia topiącego.
- CPU dla centralnego monitorowania wszystkich funkcji maszyny, danych procesora i funkcji ustawień, funkcji zabezpieczeń i alarmów
- automatyczne dozowanie pozwalająca na uniknięcie, w przeciwieństwie do tradycyjnych systemów, manualnego wprowadzania parametrów kleju. Dozowanie jest regulowane nawet podczas zmiany tempa pracy maszyny. Dzięki temu jakość produkcji jest zawsze pewna i pozwala na znaczące oszczędności kleju.

     - Pojemność topielnika Litry 35
     - Wydajność pompy   Kg/h 24/30
     - Tempo topienia*   Kg/h 18/24
     - Pompy     szt. 1-2
     - Węże     szt. 1-2

 

Topielnik zbiorczy na reaktywny klej PUR typu “WF 200”

Topielniki zbiorcze stapiają tylko klej na powierzchni beczki, co pozwala uniknąć szoku termalnego kleju termo topliwego PUR oraz oraz ochronić wszystkie jego właściwości chemiczne i fizyczne.

- “ON SITE” system otwarty umożliwiający bezpieczną i szybką obsługę urządzenia topiącego.
- CPU dla centralnego monitorowania wszystkich funkcji maszyny, danych procesora i funkcji ustawień, funkcji zabezpieczeń i alarmów
-automatyczne dozowanie pozwalająca na uniknięcie, w przeciwieństwie do tradycyjnych systemów, manualnego wprowadzania parametrów kleju. Dozowanie jest regulowane nawet podczas zmiany tempa pracy maszyny. Dzięki temu jakość produkcji jest zawsze pewna i pozwala na znaczące oszczędności kleju.

     - Pojemność   Litres 200
     - Wydajność pompy  Kg/h 40/80
     - Tempo topienia*  Kg/h 35/90
     - Pompy    n.  1-2
     - Węże    n.  1-2


***8***

 

Automatyczna stacja primerowania

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: www.wpr.it 

 


Przecinarka folii WTG 700

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: www.wpr.it 


 

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.takapol.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.