logo
Aktualności

NORYMBERGA, 21-24 MARCA 2018

Okno na świat
Trwa odliczanie do najważniejszego wydarzenia roku:
Fensterbau Frontale w Norymberdze, od 21- 24 marca!
 
Jest to jedna z najlepszych okazji dla WPR i TAKA do podzielenia się najnowszymi osiągnięciami, nowymi projektami i pomysłami, w przyjaznym i gościnnym otoczeniu.
Odwiedź nas w Pawilonie 3, stoisku 3-340
Spodoba Ci się to, co zobaczysz!POZNAŃ, 07-10 LUTEGO 2017 

WPR TAKA Srl wraz z przedstawicielstwem w Polsce firmą TAKAPOL sp. z o.o. mają przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na targach BUDMA – WinDoor-tech, które odbędą się w dniach 07-10 lutego 2017 r. Miło nam będzie spotkać się Państwem na naszym stoisku nr 21 w pawilonie 5A oraz zaprezentować najnowszą maszynę NWE.300.7000, kompaktowe rozwiązanie gwarantujące wysoką jakość przy niewielkich nakładach inwestycyjnych. BUDMA – WinDoor-tech 2017 to również okazja do wymiany informacji, doświadczeń oraz omówienia planów i najbliższych inwestycji naszych partnerów. Zapewniamy Państwu profesjonalne doradztwo doświadczonych techników w zakresie obróbki powierzchni metodą laminacji przy zastosowaniu klejów HOT MELT PUR.

ZAPRASZAMY!


 

POZNAŃ, 10-13 MARCA 2015 

Czy rok 2015 będzie rokiem dobrym dla biznesu? Odkryjmy to razem na BUDMIE!

WPR Srl, TAKA Srl oraz TAKAPOL sp. z o.o. mają serdeczną przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska na targach BUDMA – WinDoor-tech, które odbędą się w dniach 10-13 marca 2015 r. w budynku Międzynarodowych Targów Poznańskich, ul. Głogowska 14. Miło nam będzie ugościć Państwa w hali 5A, na stanowisku numer 20 oraz przedstawić najnowszą ofertę naszych produktów. Będzie to znakomita okazja do wymiany informacji, doświadczeń oraz omówienia planów i trendów panujących na rynku. Nasi Doradcy Techniczni udzielą wskazówek w dziedzinie nowych systemów do okleinowania: rozwiązań opartych na wysokiej technologii wraz z zintegrowanymi maszynami oraz klejami. Na naszym 50 m2 stoisku zaprezentujemy maszynę do laminowania szerokich powierzchni NWA1350.2000.

ZAPRASZAMY!


 

ŁÓDŹ, 05 KWIETNIA 2011

Takapol ma przyjemność zaprosić Państwa na II Sympozjum w Polsce!
Wydarzenie będzie mieć miejsce w HOTELU ANDEL’S przy ul. Ogrodowej 17 w Łodzi.

Zagadnienia Sympozjum będą dotyczyć:
• Najnowszych osiągnięć technologicznych WPR
• Przydatnych praktycznych informacji na temat aplikacji kleju oraz procesu laminacji
• Specyfikacji technicznej produktów

Szczegóły znajdziecie Państwo w zaproszeniu: plik .PDF do pobrania

Przyjąłem do wiadomości i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.takapol.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.